Kilka słów
O NAS

Od wielu lat dostarczamy starannie przyrządzone, smaczne posiłki dla najmłodszych oraz dla dojrzałych smakoszy. Wiemy jak czasem trudno sprostać wielkim wymaganiom, zwłaszcza jeśli dochodzą do tego szczególne zalecenia wobec licznych alergii i chorób. Dlatego współpracujemy z dietetykiem i technologiem żywienia aby nasze dania były jeszcze bardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb i zawierały odpowiednie składniki oraz gramturę. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na komponowanie pysznych dań opartych na naturalnych produktach. O wysokiej jakości naszych potraw świadczy zaufanie wielu już klientów współpracujących z nami od lat.

Dla maluszków opracowaliśmy specjalne menu aby w myśl metody Marii Montessori „Pomóż mi samemu to zrobić” dzieci mogły same regulować swoje potrzeby we właściwym dla nich czasie oraz integrować się w dowolnym towarzystwie przy wspólnym stoliku bez barier jakie stanową nietolerancje pokarmowe czy diety. Dbamy o to, by nasze dania były przede wszystkim zdrowe i bezpieczne.

Drugą gałęzią naszej działalności jest kompleksowa współpraca w zakresie usług cateringowych począwszy od zapewnienia regularnych i smacznych dostaw naszych dań do miejsca pracy po organizację przyjęć: komunii, chrzcin, szkoleń, bankietów, rocznic czy imprez firmowych.

Jeżeli chcielibyście Państwo poznać nas lepiej, dopytać o naszą kuchnię, sposób pracy to zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy, doradzimy, pomożemy.

Facebook